העזתי, ניסיתי-הרווחתי!

שמי שולה, ואני בעלת עסק קטן של תכשיטים. יש לי חנות קטנה, שבה אני מוכרת את התכשיטים שאני ממציאה ויוצרת, וגם תכשיטים של תכשיטאים אחרים.

אני מאוד אוהבת את העסק שלי, ובעיקר אני אוהבת שאנשים נכנסים לחנות, מתבוננים, מדברים איתי על התכשיטים ובסוף קונים טבעת או תליון שאני יצרתי.

זו הרגשה אדירה של סיפוק.  מה שאני פחות אוהבת, זה לטפל בכל הניירת והחשבונות, ואת זה עושים בשבילי בחודשים האחרונים בלב תשעשרה.

לפני כן עבדתי עם מנהל חשבונות שהייתי מרוצה ממנו, אבל כשמעתי על לב תשעשרה, החלטתי שאני רוצה לעבור אליהם.

מצא חן בעיניי שזה עסק חברתי, שמספק פרנסה לנשים שחיות בצפת.

אני לא פעילה חברתית יותר מדי, אבל כשיש לי הזדמנות לתרום לקידום נשים או אוכלוסיות מוחלשות – אני קופצת על ההזדמנות. זו הדרך שלי לתרום.

עסק של תכשיטים

אני לא צעירה, אני כבר בת 60, ומודה שקצת דאגתי בהתחלה איך זה יהיה לעבוד עם משרד הנהלת חשבונות שלא נמצא קרוב לידי.

איך אעביר להם את כל הניירת? איך אכיר את מי שאני עובדת מולה? איך אסתדר עם כל ה"עבודה מרחוק" הזו?… פניתי לגבריאלה, המנהלת של לב תשעשרה, וסיפרתי לה את כל החששות שלי והיא מיהרה להרגיע אותי:

אני יכולה להעביר את כל הניירת לשליח שלהם, שיגיע עד אלי לחנות; אני יכולה לדבר בפייס-טיים עם מנהלת החשבונות שתעבוד מולי; ואפילו אוכל לדבר איתה בשעות הערב, כשנוח לי, אחרי שאני סוגרת את החנות.

העזתי וניסיתי. שורה תחתונה – נפלא!  החשבונות שלי מנוהלים כמו שצריך, הכל נוח מאוד ואני מרגישה אני עושה משהו חברתי חשוב, תורמת את התרומה הקטנה שלי לנשים בצפת.

    נגישות