איך חסכתי אלפי שקלים בשנה, או: למה בחרתי לעבור ללב תשעשרה – סיפור אמיתי!

מסמכים עם נתוני שכר

שמי רוני ואני בעלים-שותף בחברה בינונית בגודלה בתחום המחקר היישומי.

עד לפני כמה חודשים, עבדנו כמו פעם: הייתה לנו מנהלת חשבונות בחברה, שדאגה לכל הדרוש. היא הייתה יעילה, ידעה את עבודתה, עשתה את המוטל עליה; אבל – היא עלתה לנו המון! משכורת, פיצויים וכל ההוצאות הנוספות שנדרש מעסיק להוציא על העסקת עובד.

לכן, כששמעתי לפני כמה חודשים על לב תשעשרה – שירותי הנהלת חשבונות מרחוק, חשבתי ששווה לנסות. לאחר שיחה קצרה עם מיטל החלטנו והעברנו את הנהלת החשבונות של החברה ללב תשעשרה. והאמינו לי – הנהלת החשבונות שלנו מעולם לא הייתה כל כך פשוטה, נוחה, אמינה וזולה!

אחת לחודש אני סורק את כל החשבוניות של החברה ומעביר אותן דיגיטלית למיטל בלב תשעשרה. אם אני רוצה לחסוך לעצמי את הטרחה בסריקה, מיטל תדאג לשליח שייקח ממני את כל המסמכים, ואין זה משנה איפה אני בארץ.

לאחר שמיטל, שהפכה להיות מנהלת החשבונות הקבועה שלנו בלב תשעשרה, מקבלת ממני את כל החשבוניות, היא עורכת את החישובים הנדרשים.

לאחר מכן, היא לא רק מודיעה לי כמה עלינו לשלם ולאיזה גוף, אלא גם שולחת כל חודש דוח מפורט של הכנסות והוצאות, הכולל סימון הוצאות חריגות.

כך אני מרגיש כל הזמן שאני עם אצבע על הדופק.

מיטל גם מקצועית מאוד, זמינה ויש לה סבלנות אין קץ. היא תמיד פנויה ושמחה להסביר ולפרט את כל מה שנדרש.

והחיסכון במחיר? מנהלת חשבונות בחברה עלתה לנו כ-100,000 ₪ בשנה. כעת אנחנו משלמים 42,000 ₪ לשנה בלבד – חיסכון של אלפי שקלים לשנה!
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? אשמח לספר! אתם מוזמנים להתקשר אלי….

נגישות